-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-012838-a
Код ДК 021:2015:-"Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)". Категорія замовника: п.3 ч.4 ст.2 Закону. Мова складанн: українська. Місце знаходження: 64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Центральна, буд. 5.
Торги не відбулися
55 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4a9310ed5fc04a07bc155fcedb77fdb8
Внутрішній номер закупівлі:
19019511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-19-012838-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44083285
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, с. Донець, вул.Центральна, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Олександрівна 380959144112 taneckatrenina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.09.2023 16:10 - 24.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2023 16:10 - 27.09.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 000.00 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)