• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)

Оголошено тендер

55 000.00 UAH
Номер: 3e7d60637ffd4e93afb42927d6cc32c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-19-004664-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 55 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)
Примітки: Код ДК 021:2015:-"Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)". Категорія замовника: п.3 ч.4 ст.2 Закону. Мова складанн: українська. Місце знаходження: 64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Центральна, буд. 5.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 19.09.2023 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума55 000.00 UAH