-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-005173-a
Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо Місце поставки: Адмінбудівля: пл.Вічева,1, м.Жовква, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Коновальця,7, м.Жовква, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Чорновола,20, с.Сопошин, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Петрова,52/б, с.Воля-Висоцька, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Л.Українки,2/а, с.Глинсько, Львівського району, Львівської області; ДНЗ: вул.Жовківська,15, с.Стара Скварява, Львівського району, Львівської області; Кількість та обсяг поставки товарів: 12,0 тис.м.куб
Торги не відбулися
198 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 993.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 993.60 UAH
Номер:
333f50472b5c4e2ca85046a86b66fcb5
Внутрішній номер закупівлі:
19011840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-19-005173-a
Замовник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, вул.Львівська, буд.40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Черник +380325221264 info@zhovkva-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.09.2023 11:41 - 24.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2023 11:41 - 27.09.2023 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 720.00 Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо