-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо
Оголошено тендер
198 720.00
UAH
Номер:
1cfcaf78e93842e59a4056b82a686af3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-19-001659-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, вул.Львівська, буд.40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, вул.Львівська, буд.40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
198 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо
Примітки:
Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
19.09.2023 11:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума198 720.00 UAH