-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦБРК-23Т_73_ВО: Гусениця в зборі для бульдозера Т-170
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-001737-a
Завершена
2 945 250.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 726.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 726.25 UAH
Номер:
83574a523eae446c87f0c2a3bca10db3
Внутрішній номер закупівлі:
19008367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-19-001737-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деменюк Олександр Олександрович 380630374062 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 945 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.09.2023 09:54 - 24.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2023 09:54 - 27.09.2023 11:00
Аукціон:
28.09.2023 14:46 - 28.09.2023 15:09
Період кваліфікації:
28.09.2023 15:09 - 04.10.2023 14:49
Період завантаження договору:
10.10.2023 00:00 - 20.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 945 250.00 Лот 1.