• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гусениця в зборі для бульдозера Т-170

Оголошено тендер

3 534 300.00 UAH
Номер: 59d767beb7554d4e9dfad94f975f7231
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-19-000926-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 3 534 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гусениця в зборі для бульдозера Т-170
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування: 19.09.2023 09:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 534 300.00 UAH