-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-09-18-012693-a
Торги не відбулися
167 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 835.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 835.00 UAH
Номер:
f02dc369413d4a0bb5479c2387aed676
Внутрішній номер закупівлі:
19005093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-18-012693-a
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Мічуріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Монда +380951586243 bughalteriya.ptrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
167 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.09.2023 16:49 - 23.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2023 16:49 - 26.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴167 000.00 ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)