-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
167 000.00
UAH
Номер:
9dba44064cf045b5aa355574b21682e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-18-003028-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Мічуріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Мічуріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
167 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Примітки:
89600, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Мічуріна Івана, 1Г
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
18.09.2023 12:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума167 000.00 UAH