• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Напівбрикети торф"яні

Завершена

346 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 460.00 UAH
Номер: 816162657d684ff9a2edd21006ee46af
Внутрішній номер закупівлі: 19002283
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-18-009858-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
Контактна особа: Гладковська Тетяна Вячеславівна 380965534755 radiviliv.cpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 346 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.09.2023 15:25 - 23.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.09.2023 15:25 - 26.09.2023 00:00
Період кваліфікації: 26.09.2023 00:01 - 28.09.2023 11:53
Період завантаження договору: 04.10.2023 00:00 - 14.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴346 000.00 Напівбрикети торф"яні