• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Напівбрикети торф"яні

Оголошено тендер

346 000.00 UAH
Номер: ae2db7decf8e4d7db8d104a1fbfccac0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-18-005059-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
Очікувана вартість: 346 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Напівбрикети торф"яні
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.09.2023 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума346 000.00 UAH