-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи по об’єкту: «Будівництво мереж водопостачання та водовідведення району вулиць Ю.Яновського, Прилбицької, М.Бажана в м.Львові. Коригування (1-ша черга будівництва)»
Тендер Prozorro UA-2023-09-18-007565-a
Закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Завершена
477 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 770.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 770.00 UAH
Номер:
04f5a8028cc04653b658766aa22f10f9
Внутрішній номер закупівлі:
18999971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-18-007565-a
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Воєвода Соломія Михайлівна 380936468772 s.voievoda2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
477 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.09.2023 13:59 - 23.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2023 13:59 - 26.09.2023 09:00
Період кваліфікації:
26.09.2023 09:00 - 28.09.2023 15:59
Період завантаження договору:
04.10.2023 00:00 - 14.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴477 000.00 Роботи по об’єкту: «Будівництво мереж водопостачання та водовідведення району вулиць Ю.Яновського, Прилбицької, М.Бажана в м.Львові. Коригування (1-ша черга будівництва)»