• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Роботи по об’єкту: «Будівництво мереж водопостачання та водовідведення району вулиць Ю.Яновського, Прилбицької, М.Бажана в м.Львові. Коригування (1-ша черга будівництва)»

Оголошено тендер

477 000.00 UAH
Номер: f143a7cb2cd24cec806f7a2b7457b63d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-18-003927-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Очікувана вартість: 477 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Роботи по об’єкту: «Будівництво мереж водопостачання та водовідведення району вулиць Ю.Яновського, Прилбицької, М.Бажана в м.Львові. Коригування (1-ша черга будівництва)»
Примітки: Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; Місцезнаходження Замовника: вул. Зелена 64, м. Львів, Україна, 79017; Код ЄДРПОУ Замовника: 03348471;
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування: 18.09.2023 13:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума477 000.00 UAH