-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
газове паливо (09123000-7 - Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-009788-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Торги не відбулися
1 863 191.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 631.91 UAH
мін. крок: 1% або 18 631.91 UAH
Номер:
78a46cedea5142d581afadec394dd0d7
Внутрішній номер закупівлі:
18987434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-15-009788-a
Замовник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41950410
-
Адреса:
38754, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Мачухи, вул. Історична, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Кривошей +380661342256 gumtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 863 191.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2023 14:53 - 20.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2023 14:53 - 23.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 863 191.00 газове паливо (09123000-7 - Природний газ)