-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
газове паливо (09123000-7 - Природний газ)
Оголошено тендер
1 863 191.00
UAH
Номер:
2220aaa4b83f4e2a8965c5544248a6d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-15-003240-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41950410
-
Адреса:
38754, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Мачухи, вул. Історична, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41950410
-
Адреса:
38754, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Мачухи, вул. Історична, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 863 191.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
газове паливо (09123000-7 - Природний газ)
Примітки:
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
15.09.2023 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
газове паливо (09123000-7 - Природний газ)
Кількість
112553 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 863 191.00 UAH