-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) світлофорного об`єкту на перехресті вул. Сумський шлях та вул. Вокзальна, м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-007091-a
закупівля відбувається відповідно до потреби та на підставі Постанови КМУ "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" №1178 від 12 жовтня 2022 року (в редакції Постанови КМУ від 12 травня 2023 року №471)
Завершена
1 927 582.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 275.82 UAH
мін. крок: 1% або 19 275.82 UAH
Номер:
65037137cc69466ca13520ba30fc52d3
Внутрішній номер закупівлі:
18984755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-15-007091-a
Замовник:
Дергачівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059496
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Радченко +380682939848 derrada_zakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 927 582.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2023 13:26 - 20.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2023 13:26 - 23.09.2023 00:00
Аукціон:
25.09.2023 12:01 - 25.09.2023 12:24
Період кваліфікації:
25.09.2023 12:24 - 28.09.2023 14:09
Період завантаження договору:
04.10.2023 00:00 - 14.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 927 582.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) світлофорного об`єкту на перехресті вул. Сумський шлях та вул. Вокзальна, м. Дергачі, Харківський район, Харківська область