-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-007022-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
7993e412b8e345a88c2719135d004b56
Внутрішній номер закупівлі:
18984673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-15-007022-a
Замовник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фалинський Павло Омелянович +380323130148 gorcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2023 13:10 - 22.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2023 13:10 - 25.09.2023 14:00
Період кваліфікації:
25.09.2023 14:03 - 26.09.2023 16:11
Період завантаження договору:
02.10.2023 00:00 - 12.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання