-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
728674d34edc4a2cbd2aa47bb1137f43
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-15-002410-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Дата опублікування:
15.09.2023 13:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума200 000.00 UAH