-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2018-03-16-001769-c
Завершена
757 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 757.80 UAH
мін. крок: 0.1% або 757.80 UAH
Номер:
f77a331e21354f809597b4fef01cd801
Внутрішній номер закупівлі:
1898295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-16-001769-c
Замовник:
Комунальний заклад Новоолександрівський обласний дитячий гастроентерологічний санаторій Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01334430
-
Адреса:
74231, Україна, Херсонська область, с. Новоолександрівка, вул. Лісова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ілона Володимирівна Задніпряна +380553322379 gastro-san@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
757 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
757.80 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
22 000.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2018 15:04 - 22.03.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2018 15:04 - 02.04.2018 00:00
Аукціон:
02.04.2018 15:09 - 02.04.2018 15:30
Період кваліфікації:
02.04.2018 15:30 - 05.04.2018 19:05
Період завантаження договору:
02.04.2018 15:30 - 22.04.2018 15:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
191 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ЕНЕРГОАВЕРС
Оскарження: 02.04.2018 15:30 - 16.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35505698
-
Контактна особа:
Карпов Олександр Анатолійович +380553039003 energoavers@ukr.net
-
Адреса:
75822, Україна, Херсонська область, Мирне, Херсонська область , смт. Мирне вулиця Перекопська 7а.
Оскарження: 02.04.2018 15:30 - 16.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
756 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
756 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2018 19:05
Документи
12
Скарги
0
ПП Євровугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
39940107
-
Контактна особа:
Кабак Віталій Миколайович +380501848888 evrovugilla@i.ua
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вул. Верстатобудівників б.11 кв.36
Початкова пропозиція
756 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
756 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
3146ad4cd5dc40258b67dd092ecd6aaa
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-16-001769-c-a1
Постачальник:
ПП ЕНЕРГОАВЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
35505698
-
Контактна особа:
Карпов Олександр Анатолійович +380553039003 energoavers@ukr.net
-
Адреса:
75822, Україна, Херсонська область, Мирне, Херсонська область , смт. Мирне вулиця Перекопська 7а.
Номер договору:
№ 19/04 -18
Сума договору:
756 120.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
19.04.2018 15:33
Статус:
Підписаний