• Відкриті торги
  • КЕП

Вугілля кам'яне

756 120.00 UAH з ПДВ
Номер: 3146ad4cd5dc40258b67dd092ecd6aaa
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-16-001769-c-a1
Постачальник: ПП ЕНЕРГОАВЕРС
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: № 19/04 -18
Дата підписання: 19.04.2018 15:33
Період дії договору: 19.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 756 120.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 756 120.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 191 тонни
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 74231, Україна, Херсонська область, с. Новоолександрівка, вул. Лісова, 7 На карті