• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт з усунення аварій покрівлі у житловому будинку по вул. Богдана Хмельницького, 5 в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)

Завершена

3 065 940.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 30 659.40 UAH
Номер: d6a1dd56b4b347faa1a94efc3e07b40c
Внутрішній номер закупівлі: 18977110
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-14-014425-a   
Замовник: МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Андрій Щербіна +380506318731 sherbina31@ukr.net https://malinivska-sr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 065 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.09.2023 19:51 - 19.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.09.2023 19:51 - 22.09.2023 00:00
Період кваліфікації: 22.09.2023 00:00 - 26.09.2023 18:33
Період завантаження договору: 02.10.2023 00:00 - 12.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 065 940.00 «Капітальний ремонт з усунення аварій покрівлі у житловому будинку по вул. Богдана Хмельницького, 5 в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)