-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт з усунення аварій покрівлі у житловому будинку по вул. Богдана Хмельницького, 5 в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Оголошено тендер
3 065 940.00
UAH
Номер:
aceb5d9fc9624b62a63e7f7d3bafec07
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-14-005389-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 065 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт з усунення аварій покрівлі у житловому будинку по вул. Богдана Хмельницького, 5 в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
14.09.2023 19:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 065 940.00 UAH