• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плити залізобетонні

Завершена

110 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер: cf04da41cdf64071bc410b52d346894e
Внутрішній номер закупівлі: 18971594
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-14-008989-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Ворожбітова Вікторія Сергіївна +380536758731 viktoriya.vorozhbitova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.09.2023 14:27 - 19.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.09.2023 14:27 - 22.09.2023 13:00
Період кваліфікації: 22.09.2023 13:01 - 22.09.2023 15:16
Період завантаження договору: 28.09.2023 00:00 - 08.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴110 000.00 Плити залізобетонні