• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плити залізобетонні

Оголошено тендер

110 000.00 UAH
Номер: 49cf55ab39584f039f44a585e84afe25
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-14-002983-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Очікувана вартість: 110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плити залізобетонні
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 14.09.2023 14:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума110 000.00 UAH