-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пряники, печиво, вафлі
Тендер Prozorro UA-2023-09-14-004366-a
Завершена
200 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 001.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 001.50 UAH
Номер:
3daf3d894f4247b7b4062ccb2b0996b9
Внутрішній номер закупівлі:
18967023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-14-004366-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136962
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Люба Володимирівна Івасюта +30322382792 ivasyuta.luba@gmail.com http://www.ufk.lviv.ua/ua-home.html
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.09.2023 12:35 - 19.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2023 12:35 - 22.09.2023 01:00
Період кваліфікації:
22.09.2023 01:00 - 25.09.2023 15:14
Період завантаження договору:
01.10.2023 00:00 - 11.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 300.00 Пряники, печиво, вафлі