-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пряники, печиво, вафлі
Оголошено тендер
200 300.00
UAH
Номер:
3e51dea132fb44c490307d00569849e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-14-001188-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136962
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136962
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пряники, печиво, вафлі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
14.09.2023 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 300.00 UAH