-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2023-09-13-010018-a
Торги не відбулися
57 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
Номер:
39bce552b22c48d0a18fdd90e3f7fa0d
Внутрішній номер закупівлі:
18957333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-13-010018-a
Замовник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05446893
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Янова +380382720720 khmzakupki@ukr.net https://rovrkhm.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2023 14:58 - 18.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2023 14:58 - 21.09.2023 16:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴57 000.00 Бензин А-95