-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95
Оголошено тендер
57 000.00
UAH
Номер:
b6a5fad536f94585945d2d495bd2d50f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-13-003414-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05446893
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05446893
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.09.2023 14:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума57 000.00 UAH