-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2023-09-13-000605-a
Замовник є суб’єктом, на якого поширюється дія Постанови Кабінету Міністрів України № 178 від 02 березня 2022 року «Про деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану», до припинення чи скасування воєнного стану операції з постачання товарів для заправки (дозаправки) або забезпечення транспорту Замовника обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою
Торги не відбулися
110 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 551.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 551.00 UAH
Номер:
ced44c2d42874c08bbbb0018cc963ba7
Внутрішній номер закупівлі:
18947926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-13-000605-a
Замовник:
8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38304447
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, смт Бородянка, вул. Поштова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Карплюк +380680295335 ivankarpliuk1995@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2023 09:00 - 18.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2023 09:00 - 21.09.2023 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 200.00 Дизельне паливо та бензин А-95