• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо та бензин А-95

Оголошено тендер

110 200.00 UAH
Номер: 56b4a6f5de0147c0bbb75495eba0b757
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-13-000162-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
Замовник: 8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
Очікувана вартість: 110 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо та бензин А-95
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.09.2023 08:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСпеціальний фонд
Сума110 200.00 UAH