• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 2

35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети, шоломи кевларові) з поділом на лоти))

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою. Відповідно до вимог Закону України від 15 березня 2022 року №2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755- VI зі змінами та доповненнями. З урахуванням змін, внесених до п. 32 підрозд. 2 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, тимчасово, на період, зокрема, запровадження воєнного стану відповідно до законодавства, звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України: - спеціальних засобів індивідуального захисту (каски, виготовлені відповідно до військових стандартів або технічних умов, чи їх еквіваленти та спеціально призначені для них компоненти (тобто підшоломи, амортизатори), що класифікуються у товарній підкатегорії 6506 10 80 00 згідно з УКТ ЗЕД, бронежилети, що класифікуються у товарній підкатегорії 6211 43 90 00 згідно з УКТ ЗЕД), виготовлених відповідно до військових стандартів або військових умов для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, добровольчих формувань територіальних громад, утворених відповідно до законів України, інших суб’єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону та/або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації; ниток та тканин (матеріалів), що класифікуються у товарних підкатегоріях 3920 10 89 90, 3920 61 00 00, 3921 90 60 00, 5402 11 00 00, 5407 10 00 00, 5603 14 10 00 та 6914 90 00 00 згідно з УКТ ЗЕД, для виготовлення бронежилетів та шоломів;

Торги не відбулися

3 825 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 250.00 UAH
Номер: 2b4a4fffb448444e94de8f54233a37ca
Внутрішній номер закупівлі: 18938127
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-12-005544-a   
Замовник: ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Контактна особа: Любов Вишнева +380985296831 vyshneva_86_@ukr.net https://dnuvs.ukr.education
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 825 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.09.2023 12:31 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.09.2023 12:31 - 20.09.2023 16:00
Аукціон: 21.09.2023 12:24 - 21.09.2023 12:53
Період кваліфікації: 21.09.2023 12:53 - 03.10.2023 11:08

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴450 000.00 Індивідуальне обмундирування (Шолом кевларовий)
  • Лот №2 ₴3 375 000.00 Індивідуальне обмундирування (Бронежилети)