-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети, шоломи кевларові) з поділом на лоти))
Оголошено тендер
3 825 000.00
UAH
Номер:
eccdffb4d179442c80b3896132d7adbd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-12-001558-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571423
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, пр.Луніна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571423
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, пр.Луніна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 825 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети, шоломи кевларові) з поділом на лоти))
Примітки:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Україна
Донецька область
місто Маріуполь
87510
пр.Луніна, будинок 89
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.09.2023 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 825 000.00 UAH