• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач гілок (деревини))

Торги не відбулися

2 644 970.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 224.85 UAH
Номер: 1ae70e2ea2544459a9c9d6f974f7d01c
Внутрішній номер закупівлі: 18937333
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-12-004747-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
Контактна особа: Іван Шекун +380443515133 shekun.tender@gmail.com https://zelenbud.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 43810000-4 Деревообробне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 644 970.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.09.2023 17:14 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.09.2023 17:14 - 20.09.2023 12:00
Період кваліфікації: 20.09.2023 12:01 - 25.09.2023 09:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 644 970.00 ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач гілок (деревини))