-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач гілок (деревини))
Оголошено тендер
2 644 970.00
UAH
Номер:
d45bfb299203435f99e87a525d0f0fb5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-12-001619-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398390
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Базарна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398390
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Базарна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 644 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач гілок (деревини))
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
43810000-4 Деревообробне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.09.2023 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 644 970.00 UAH