-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень. (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 90911200-8 "Послуги з прибирання будівель")
Тендер Prozorro UA-2023-09-12-002382-a
Завершена
10 174 245.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 871.23 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 871.23 UAH
Номер:
d40e3f3f8efc40c0a9d71350f7ae3d06
Внутрішній номер закупівлі:
18934974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-12-002382-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Регіональний медичний центр родинного здоров'я" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543536
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мосіна +380567136316 mosinaoksana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 174 245.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.09.2023 10:19 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2023 10:19 - 20.09.2023 23:00
Аукціон:
21.09.2023 15:47 - 21.09.2023 16:34
Період кваліфікації:
21.09.2023 16:34 - 27.09.2023 15:16
Період завантаження договору:
03.10.2023 00:00 - 13.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 174 245.00 Послуги з прибирання приміщень. (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 90911200-8 «Послуги з прибирання будівель»)