-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень. (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 90911200-8 "Послуги з прибирання будівель")
Оголошено тендер
10 174 245.00
UAH
Номер:
88dfdb81a69340b5a66bebc33fa27044
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-12-000138-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Регіональний медичний центр родинного здоров'я" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543536
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Регіональний медичний центр родинного здоров'я" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543536
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 174 245.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень. (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 90911200-8 "Послуги з прибирання будівель")
Примітки:
Обсяг закупівлі всього на весь період 10 174 245,00 грн
з 01.10.2023 по 31.12.2023 року - 2 034 849,00 грн
з 01.01.2024 по 31.12.2024 року - 8 139 396,00 грн
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування:
12.09.2023 08:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні надходження
Сума10 174 245.00 UAH