-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Тендер Prozorro UA-2023-09-11-013919-a
Завершена
900 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер:
783c130e0cdb4c619a8a9b759214a4bd
Внутрішній номер закупівлі:
18931849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-11-013919-a
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ася Мансурова +380442814296 a.mansurova@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.09.2023 18:39 - 16.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2023 18:39 - 19.09.2023 10:00
Період кваліфікації:
19.09.2023 10:01 - 22.09.2023 16:32
Період завантаження договору:
28.09.2023 00:00 - 08.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою