-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підтримки та адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»
Оголошено тендер
1 080 000.00
UAH
Номер:
9033b3f298ee49699368613e03cca561
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-11-005056-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 080 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підтримки та адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Дата опублікування:
11.09.2023 17:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 080 000.00 UAH