-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-09-11-013453-a
Під місцем поставки слід розуміти: 1. с. Виннички, вул. Центральна, 6 2. с. Чишки, вул. Шевченка, 86 3. с. Звенигород, площа Звенигородська, 1441 4. с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50 5. с. Миколаїв, вул. Дучимінської, 29 6. с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Л. Українки, 70 7. с. Старе Село, вул. Львівська, 20 8. с. Миколаїв, вул. Дучимінської, 23а
Торги не відбулися
264 862.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 324.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 324.31 UAH
Номер:
3e91e49ca7964067bbb234c35ba09e7e
Внутрішній номер закупівлі:
18931400
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-11-013453-a
Замовник:
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372313
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район, с. Давидів, вул. Незалежності, буд. 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хрунь Павло +380972896326 davydiv.zakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 862.24 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2023 17:27 - 16.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2023 17:27 - 19.09.2023 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 862.24 Природний газ