• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

264 862.24 UAH
Номер: 659bfc5734cb4138bca8a0346cf7e5b9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-07-004885-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
Замовник: Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
Очікувана вартість: 264 862.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 07.09.2023 16:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума264 862.24 UAH