• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Культурна, 223, м. Запоріжжя.

Завершена

828 028.18 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 280.28 UAH
Номер: 14b9ad07f4ed45dbb876a6a7f6c2e978
Внутрішній номер закупівлі: 18928767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-11-010798-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Контактна особа: Плешкунов Олександр Олександрович 380612711207 pleshkunov.a@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 828 028.18 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.09.2023 15:49 - 16.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 11.09.2023 15:49 - 19.09.2023 00:00
Період кваліфікації: 19.09.2023 00:02 - 22.09.2023 16:49
Період завантаження договору: 28.09.2023 00:00 - 08.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴828 028.18 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Культурна, 223, м. Запоріжжя