• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Культурна, 223, м. Запоріжжя.

Оголошено тендер

993 633.82 UAH
Номер: 8328f60116b24dbf9aec06de5eca0897
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-11-001635-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Очікувана вартість: 993 633.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Культурна, 223, м. Запоріжжя.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Дата опублікування: 11.09.2023 10:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума993 633.82 UAH