-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (Паливні брикети, з деревини твердих порід типу RUF, Дрова колоті твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2023-09-11-008725-a
Завершена
421 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 105.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 105.00 UAH
Номер:
7eb8d51e777545f0bba320ec46f919b5
Внутрішній номер закупівлі:
18926656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-11-008725-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38842324
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, смт.Сарата, вул. Соборна,2/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стогній Олександра Павлівна 380962568836,380685010722 sarata_centr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
421 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2023 14:51 - 16.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2023 14:51 - 19.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
19.09.2023 00:01 - 20.09.2023 10:27
Період завантаження договору:
26.09.2023 00:00 - 06.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴421 000.00 Паливні брикети з деревини твердих порід типу (RUF), Дрова колоті твердих порід