• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина (Паливні брикети, з деревини твердих порід типу RUF, Дрова колоті твердих порід)

Оголошено тендер

421 000.00 UAH
Номер: 31356b19b75e4f999b36b60c9d945f79
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-11-004216-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Замовник: Комунальне підприємство "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Очікувана вартість: 421 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (Паливні брикети, з деревини твердих порід типу RUF, Дрова колоті твердих порід)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Дата опублікування: 11.09.2023 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума421 000.00 UAH