-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-09-11-006777-a
Торги відмінено
268 468.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 684.68 UAH
мін. крок: 1% або 2 684.68 UAH
Номер:
237e96c5abce4d8491eb20bbabc928a2
Внутрішній номер закупівлі:
18924712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-11-006777-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Урсатьєва Наталія Анатоліївна +380636875440 tenderdpss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
268 468.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2023 13:37 - 16.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2023 13:37 - 19.09.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7c1739ab7d47491bb2f6819553dd6105
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовником була розрахована очікувана вартість – 268468,20 грн. з урахуванням ПДВ, але без урахування послуг транспортування природного газу.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 896 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812», цими змінами подовжено дію постанови від 19.07 2022 р. № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями) (надалі- Положення) до «15» квітня 2024 року. Пунктом 6 цього Положення визначено що ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” постачає з 1 вересня 2022 р. по 15 квітня 2024 р. (включно) природний газ бюджетним установам, за ціною, що становить 16 390 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1000 куб. метрів газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед).
Тариф на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи – 124,16 грн. без ПДВ, коефіцієнт, який застосовується при замовлені потужності на добу наперед у відповідному періоді на рівні 1,10 умовних одиниць, всього з коефіцієнтом – 136,576 грн., крім того ПДВ 20% - 27,315 грн., всього з ПДВ – 163,89 грн. за 1000 куб.м.
Враховуючи вищевикладене, ціна природного газу за 1000 куб.м з урахуванням ПДВ та послуг транспортування становить – 16553,89 грн. Очікувана вартість становить – 271152,72 грн.
Період оскарження:
12.09.2023 09:30 - 23.09.2023 00:00
Дата опублікування:
12.09.2023 09:30
Дата виконання:
23.09.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴268 468.20 ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)