-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Оголошено тендер
268 468.20
UAH
Номер:
ee8ab24f31d84e3ebae83f7990b988c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-11-002375-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
268 468.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
11.09.2023 13:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Сума268 468.20 UAH