• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оброблені фрукти та овочі

Торги не відбулися

33 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 166.00 UAH
Номер: 184e5f41bfef4ba8a7d23a739ceb592f
Внутрішній номер закупівлі: 18922721
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-11-004775-a   
Замовник: Новояворівський заклад дошкільної освіти №5 Новояворівської міської ради
Контактна особа: Боянівська Мар'яна Михайлівна +380975160951 123maryana777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 33 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.09.2023 09:15 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.09.2023 09:15 - 20.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴33 200.00 Оброблені фрукти та овочі