-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Оголошено тендер
33 200.00
UAH
Номер:
da5aa8efe183468bbdf826fbead81d9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-11-002488-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новояворівський заклад дошкільної освіти №5 Новояворівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22398977
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, Новояворівськ, Львівська обл.,Яворівський р-н.,м.Новояворівськ., вул.С.Бандери,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новояворівський заклад дошкільної освіти №5 Новояворівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22398977
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, Новояворівськ, Львівська обл.,Яворівський р-н.,м.Новояворівськ., вул.С.Бандери,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
33 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.09.2023 11:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Горошок зелений морожений
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Огірок квашений
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Капуста квашена
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Томатна паста 0,46
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Сухофрукти
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума33 200.00 UAH