-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
вугілля кам'яне марки ДГ(13-100),вугілля кам'яне марки Д(13-100)
Тендер Prozorro UA-2023-09-08-012662-a
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер:
a605c6c006a0446e955dc0f373bd740e
Внутрішній номер закупівлі:
18915989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-08-012662-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги " Зачепилівської селищної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38579825
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, Україна, Харівська обл.,сел.Зачепилівка,вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Воробйова Світлана Іванівна +380505703982 zach.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2023 18:29 - 14.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2023 18:29 - 17.09.2023 00:00
Аукціон:
18.09.2023 12:16 - 18.09.2023 12:39
Період кваліфікації:
18.09.2023 12:39 - 20.09.2023 09:16
Період завантаження договору:
26.09.2023 00:00 - 06.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 000.00 вугілля кам'яне марки ДГ(13-100),вугілля кам'яне марки Д(13-100)