-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
вугілля кам'яне марки ДГ(13-100),вугілля кам'яне марки Д(13-100)
Оголошено тендер
260 000.00
UAH
Номер:
5c1230b48a044c4eba57e55c3a0fbe0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-08-006465-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги " Зачепилівської селищної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38579825
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, Україна, Харівська обл.,сел.Зачепилівка,вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги " Зачепилівської селищної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38579825
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, Україна, Харівська обл.,сел.Зачепилівка,вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
вугілля кам'яне марки ДГ(13-100),вугілля кам'яне марки Д(13-100)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.09.2023 18:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
вугілля кам'яне марки ДГ(13-100)
Кількість
19 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
вугілля кам'яне марки Д(13-100)
Кількість
1 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описвугілля кам'яне марки ДГ(13-100),вугілля кам'яне марки Д(13-100)
Сума260 000.00 UAH