-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
вугілля кам'яне марки ДГ(13-100), вугілля кам'яне марки Д(13-100)
Тендер Prozorro UA-2023-09-08-012419-a
Торги відмінено
273 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 390.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 390.00 UAH
Номер:
0d7c1db262794b32aab08b8413fe9399
Внутрішній номер закупівлі:
18915734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-08-012419-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги " Зачепилівської селищної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38579825
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, Україна, Харівська обл.,сел.Зачепилівка,вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Воробйова Світлана Іванівна +380505703982 zach.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2023 18:30 - 13.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2023 18:30 - 16.09.2023 00:00
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
e7e7109544c94577b5dca0401ea0d7b4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Скасувати оголошення від 11.09.2023р. про закупівлю вугілля на 273000,00грн в зв’язку з неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
11.09.2023 10:53 - 22.09.2023 00:00
Дата опублікування:
11.09.2023 10:53
Дата виконання:
22.09.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴260 000.00 вугілля кам'яне марки ДГ(13-100), вугілля кам'яне марки Д(13-100)
- Лот №2 ₴13 000.00 вугілля кам'яне марки Д(13-100)